Satiksmes ierobežojumi

No 1. līdz 3. februārim Kurzemē norisināsies FIA Eiropas Rallija Čempionāta otrais posms „Rally Liepāja-Ventspils”. Sacensību ietvaros 2. un 3. februārī rallija servisa parks tiks izvietots Ventspils centrā – Lielajā laukumā. Sakarā ar to no 2013. gada 1. februāra pulksten 20:00 līdz 3. februāra pulksten 24:00 Ventspils pilsētā automobiļu satiksmei tiks pilnībā slēgtas šādas ielas:

Zvaigžņu iela posmā no Bērzu ielas līdz Lielajam prospektam;

Sporta iela posmā no Zvaigžņu ielas līdz Strēlnieku ielai;

Ganību iela posmā no Pāvila ielas līdz Lielajam prospektam;

Pāvila iela posmā no Kuldīgas ielas līdz Ganību ielai;

Viss Lielais laukums;

Visa Ventspils Olimpiskā Centra stāvvieta;

Papildus tam tuvējās ielās var tikt noteikti auto apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi.

 

Noteiktie satiksmes ierobežojumi neattieksies uz attiecīgajā teritorijā dzīvojošajiem ventspilniekiem, ar kuriem rallija organizatori sazināsies individuāli un sacensību dienās iedzīvotājiem nodrošinās brīvu piekļuvi savām mājvietām.

Rallija servisa parkā, starp sacensību ātrumposmiem, tiek veiktas dalībnieku spēkratu tehniskās apkopes, novērsti radušies bojājumi un mainītas riepas. Servisa parks rallija līdzjutējiem ir lieliska vieta, kur tuvumā apskatīt gan sacīkšu automobiļus, gan klātienē vērot komandas darbu un satikt braucējus. Atšķirībā no sacensību ātrumposmiem, servisa parkā ieeja būs bez maksas un to varēs apmeklēt jebkurš Ventspils pilsētas iedzīvotājs un viesis.

Uz ventspilnieku jautājumiem par satiksmes ierobežojumiem atbildes var sniegt rallija servisa parku pārvaldnieks Kaspars Ērkulis, mobilais tālrunis 22309446 vai e-pasts kaspars-erkulis@inbox.lv. „Rally Liepāja-Ventspils” organizatori pateicas Ventspils iedzīvotājiem un viesiem par sapratni.