Ventspils

Laipni lūgti Ventspilī!

Eiropas autorallija čempionāta posma norise Ventspilī ir gan liels pagodinājums, gan izaicinājums. Pagodinājums Ventspils pilsētai, ka tās potenciāls tiek izskatīts un novērtēts kā piemērota Eiropas mēroga starptautisko sacensību norises vieta. Un izaicinājums pilsētas dienestu profesionālajai gatavībai, prasmei un atbildībai līdzdarboties čempionāta posma sekmīgā norisē.

Iekļaušanās starptautiskajā apritē dažādās pilsētas dzīves un darba organizācijas jomās ir Ventspils pilsētas cienīga ambīcija. Tā liek pilnveidot mūsu prasmes, attīstīt zināšanas, mācīties no citu pieredzes un sadarbības, neapstāties pašapmierinātībā. Tieši tas, kas vajadzīgs Ventspilij – virzīties jaunu iespēju izmantošanā.

Ventspilnieki ir viesmīlīgi ļaudis – labu atpūtu un patīkamu noskaņojumu nodrošināsim!

Novēlu visiem rallija dalībniekiem izcilu personisko sniegumu, bet līdzjutējiem – aizraujošas sacensības!

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
Aivars Lembergs

 

Fakti un Skaitļi

Pilsētas tiesības iegūtas 1378. gadā

Platība: 55,4 km2

Iedzīvotāju skaits: 38 446 (2011)

Koordinātas: 57° 23′ 26″ N, 21° 34′ 24″ E

Tīmekļa vietne: http://www.visitventspils.com

 

 

 

Esiet sveicināti Ventspilī – pilsētā, kur ciena pagātni, domā par rītdienu un ražīgi strādā šodien!

Gadsimtiem izkoptais zvejnieku sīkstums un kuršu spīts ir palīdzējis ventspilniekiem pēdējo divdesmit gadu laikā, izsvērti pieņemot lēmumus, profesionāli un mērķtiecīgi strādājot, pārvērst savu pilsētu līdz nepazīšanai, padarot to par mūsdienīgu, sakoptu, attīstītu pilsētu ar patīkamu un ērtu vidi dzīvošanai, attīstītu infrastruktūru, daudzveidīgu kultūras, izglītības, sporta un atpūtas piedāvājumu. Laipni lūgti

Ventspilī, pilsētā ar rītdienu!