Laižam uz ralliju!

Sociālā kampaņa „Laižam uz ralliju!”

Februāra sākumā Latvijā norisināsies viens no šī gada karstākajiem ziemas sporta notikumiem – FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms, kurā piedalīsies Eiropas rallija braucēju elite un kuru būs iespējams vērot televīzijā 59 pasaules valstīs. Lai pierādītu, ka autosports, it īpaši rallijs, Latvijā ir mīlēts sporta veids un FIA Eiropas Rallija čempionāta posms tieši Latvijā ir likumsakarība, nevis sagadīšanās, rallija organizatori izsludina sociālo kampaņu „Laižam uz ralliju!”, kurā aicināti piedalīties visi Latvijas rallija līdzjutēji.

Foto: Aigars Tīdmanis, www.go4speed.lv

„Ar šo kampaņu mēs vēlamies uzrunāt visus Latvijas iedzīvotājus un rallija līdzjutējus, pierādot, ka mums patiešām ir vislabākie un dedzīgākie fani, kādu nav nekur citur,” norāda „Rally Liepāja-Ventspils” rīkotāju komandas vadītājs Raimonds Strokšs. Kampaņas ietvaros ikviens ir aicināts radoši izpausties, iesūtot organizatoriem fotogrāfiju ar sevi un tām lietām vai personām, bez kurām rallija skatīšanās nav iedomājama. Iesūtītās fotogrāfijas tiks izmantotas Rallija Līdzjutēju fotoalbuma izveidei.

Fotogrāfijas jāsūta uz e-pastu fans@lvrally.com vai jāpievieno tās sava sociālā tīkla Twitter ierakstam, norādot arī tekstu „Laižam uz @LVRally”. Pēc fotogrāfiju saņemšanas tās tiks atlasītas un pārbaudītas, vai tās atbilst sabiedrības morāli ētiskajām normām, nav aizskarošas un var tikt izmantotas publiski informatīvajam mērķim. Ja Jūsu fotogrāfija tam atbildīs, tad tā tiks ievietota „Rally Liepāja-Ventspils” interneta mājaslapā, kā arī sociālā tīkla Facebook lapā facebook.com/lvrally, kurā varēsiet redzēt sevi un citus rallija līdzjutējus. Visi, kas iesūtīs fotogrāfijas līdz 4. februārim, piedalīsies arī pārsteiguma balvu izlozē. Asprātīgākās un interesantākās fotogrāfijas tiks nodotas vērtēšanai sociālajā vietnē Facebook, un tieši skatītāju balsojums arī noteiks uzvarētājus.

Piedalies un kļūsti par daļu no „Rally Liepāja-Ventspils” līdzjutēju kustības. Laižam uz ralliju!

 

Noteikumi

Iesūtot fotogrāfijas, Jūs piekrītat, ka to izmantošanas tiesības tiek nodotas „Rally Liepāja-Ventspils” organizatoram biedrībai „RA Motosport”, un tās var tikt izmantotas reklāmas nolūkos. „Rally Liepāja-Ventspils” organizatori negarantē, ka visas iesūtītās fotogrāfijas tiks izmantotas sociālās kampaņas „Laižam uz ralliju” laikā.

Lūdzam neiesūtīt fotogrāfijas, kas neatbilst ētikas normām un/vai ir pretrunā ar likumu.

Lūdzam iesūtīt pēc iespējas kvalitatīvas fotogrāfijas.

Visi, kas iesūtīs fotogrāfijas līdz 2013. gada 4. februārim, piedalīsies pārsteiguma balvu izlozē.