Brīvprātīgais

Brīvprātīgo darbinieku vakances FIA Eiropas Rallija čempionāta otrajā posmā „Rally Liepāja-Ventspils”

Vai plāno doties apmeklēt Rally Liepāja-Ventspils? Varbūt vēlies būt notikumu centrā? Vēl vairāk - iespējams pats gribi piedalīties notikumu radīšanā? Tad šī ir Tava iespēja! Piesakies par brīvprātīgo palīgu un iegūsti jaunu pieredzi un iespaidus rīkojot starptautiska mēroga sporta pasākumu. Esi daļa no Latvijai tik nozīmīgā Rally Liepāja-Ventspils!

Piesakoties brīvprātīgā darbam, esi gatavs, ka sacensību organizatoram būs nepieciešams ar tevi tikties sapulcē 19.01.2013. kādā no Kurzemes rallija pilsētām, kuru izvēlēsimies pēc fakta, no kuras pilsētas būs saņemts lielākais daudzums pieteikuma anketu. Vēl rēķinies, ka laika posmā no 2013. gada 25.-27. janvārim, tev ar brīvprātīgā darba koordinatoru būs jāapmeklē klātienē izvēlētā darba vieta, lai iegūtu galējās instrukcijas un darba uzdevumus.

Ja Tevi interesē rallijs un esi izlēmis iesaistīties, tad izpēti kārtīgi katru no vakancēm, izvērtē, kura no tām vislabāk atbilst Tev un Tavām spējām, aizpildi pieteikuma anketu, līdz 10.01.2013 (ieskaitot) un nosūti to mums uz e-pastu brivpratigais@lvrally.com. Pieteikuma anketu aizpildi rūpīgi un pastāsti par sevi, kāpēc organizatoriem izvēlēties tieši Tevi, jo brīvprātīgo skaits ir ierobežots un ne visiem varēsim piedāvāt vietu komandā.

Organizatora lūgums katram, kas vēlas pieteikties - izvērtē rūpīgi un atbildīgi, cik laika un dienas esi gatavs veltīt šī pasākuma tapšanā!

 

Ieguvumi

Brīvprātīgā darba veikšanai, nodrošināsim ēdināšu (vienreiz dienā), pienākumu veikšanai nepieciešamo degvielu, kā arī naktsmājas, ja piekritīsi strādāt vairākas dienas pēc kārtas. Papildus tam, katrs brīvprātīgais palīgs saņems suvenīrus ar Rally Liepāja-Ventspils simboliku, kā arī ieejas biļeti uz visiem Rally Liepāja-Ventspils ātrumposmiem (ja darbs nebūs tiešā veidā saistīts ar darbu trasē). Savukārt, jau pēc Rally Liepāja-Ventspils norises, saņemsi Rally Liepāja-Ventspils organizatora, biedrības RA Motosport parakstītu sertifikātu, kas lieti noderēs turpmāk, ja par rallija brīvprātīgo palīgu izvēlēsies pieteikties arī turpmāk.

 

Brīvprātīgā darba vakances (plašāku aprakstu skatīt zemāk)

 • Eurosport video materiālu kurjers
 • Eurosport filmēšanas grupas asistents
 • Eurosport reklāmas materiālu izvietošanas asistents
 • Liepājas servisa parka koordinatora asistents
 • Ventspils servisa parka koordinatora asistents
 • Kuldīgas degvielas uzpildes zonas asistents
 • VIP zonu koordinatora asistents
 • Skatu punkta koordinatora asistents
 • Ātrumposma kārtības uzraugs

 

Brīvprātīgā darba pieteikuma forma

Pieteikuma form: DOC

 

Eurosport video materiālu kurjers

Nepieciešamais cilvēku skaits: 4

Darba laiks: no 31.janvāra līdz 3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Eurosport operatoru video materiāla piegāde no ātrumposmiem uz Eurosport bāzes vietu.

Prasības:

 • Ļoti labas angļu valodas zināšanas
 • Savs auto
 • Autovadītāja stāžs ne mazāk kā 5 gadi
 • Iespēja būt klāt kurjeru sapulcē 31.01.2013, plkst. 18:00, Liepājā

Lai Eurosport darbinieki spētu sagatavot rallija raidījumus, nepieciešama safilmēto video materiālu piegādāšana no sacensību ātrumposmiem uz Eurosport bāzes vietu. Šis darbs, ļauj nodrošināt raitu un ātru raidījumu montāžu, lai jau rallija dienas vakarā to translētu Eurosport kanālā 59 pasaules valstīs.

Pildot šo darbu, brīvprātīgajam ir jābūt ar augstu atbildības sajūtu, jāspēj pielāgoties neparedzētām situācijā, jāspēj izprast un izpildīt Eurosport sniegtos norādījumus un uzdevumus. Brīvprātīgā darba veicējam tiks izsniegtas uzlīmes, kuras nostiprinot uz automašīnas, būs iespēja piekļūt nepieciešamajos punktos. Pildot šo darbu, jūs saskarsieties ar augsta līmeņa raidījumu veidotājiem, kā arī ar Eurosport sporta kanāla tehniskajiem darbiniekiem, kuri Jums sniegs ieskatu raidījumu tapšanā un procesos, kas saistās ar rallija translēšanu TV, kā arī ar jaunākajām filmēšanas tehnoloģijām. Svarīgi saprast, ka šī darba izpilde nepieļauj nekādus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Darba veicējiem tiks nodrošināta naktsmītne, kā arī tiks segti degvielas izdevumi, kas nepieciešami darba uzdevuma veikšanai uz vietas.


Eurosport filmēšanas grupas asistents

Nepieciešamais cilvēku skaits: 3

Darba laiks: no 1.februāra līdz 3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Nepieciešamo darbību veikšana, lai Eurosport filmēšanas grupa spētu izpildīt visus tām uzdotos uzdevumus

Prasības:

 • Ļoti labas angļu valodas zināšanas
 • Savs auto ar piekabes āķi
 • Auto vadītāja stāžs ne mazāk kā 5gadi
 • Saimniecisko un tehnisko lietu pārzināšana

Lai Eurosport varētu kvalitatīvā un augstā līmenī demonstrēt rallijā notiekošo, no brīvprātīgo puses ir nepieciešama dažāda palīdzība. Piemēram, lai izmantotu jauno DUAL CAM video filmēšanas tehniku, kas ļauj TV ekrānā redzēt vienlaicīgi divas sporta automašīnas, nepieciešams dažādos ātrumposmu punktos uzstādīt filmēšanas platformas, sagatavot auto stāvvietas, kā arī veikt citus no Eurosport puses uzdotus uzdevumus. Pildot šo darbu, brīvprātīgajam ir jābūt ar augstu atbildības sajūtu, jāspēj pielāgoties neparedzētām situācijām. Šeit būs iespēja iepazīt augsta līmeņa raidījumu veidotājus, kā arī ar Eurosport sporta kanāla tehniskos darbiniekus, kuri sniegs ieskatu raidījumu tapšanā un procesos, kas saistās ar rallija translēšanu TV. Svarīgi saprast, ka šī darba izpilde nepieļauj nekādus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Šī darba veicējiem būtu nepieciešams nodrošināties ar dažādiem darba instrumentiem, piemēram- āmurs, zāģis, cirvis, lāpsta u.tml. Darba veicējiem tiks nodrošināta naktsmītne, kā arī segti degvielas izdevumi, kas nepieciešami darba uzdevuma veikšanai uz vietas.

 

Eurosport reklāmas materiālu izvietošanas asistents

Nepieciešamais cilvēku skaits: 2

Darba laiks: no 1.februāra līdz 3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt Eurosport koordinatora uzdotos uzdevumus reklāmas materiālu izvietošanā rallija ātrumposmos, servisa parkos un citur

Prasības:

 • Ļoti labas angļu valodas zināšanas
 • Saimniecisko un tehnisko lietu pārzināšana
 • Nepieciešams nodrošināties ar dažādiem darba instrumentiem

 

Palīgs nepieciešams, lai Eurosport darbinieki spētu raiti izvietot vides reklāmas materiālus sacensību ātrumposmos. Pildot šo darbu, brīvprātīgajam ir jābūt ar augstu atbildības sajūtu un jāspēj pielāgoties neparedzētām situācijām, jāspēj izprast un izpildīt Eurosport sniegtos norādījumus un uzdevumus. Pildot šo darbu, jūs saskarsieties ar Eurosport kanāla tehniskajiem darbiniekiem, kas koordinēs reklāmas materiālu izvietošanu vidē, lai tie būtu labi redzami televīzijā. Eurosport reklāmas izvietošanas koordinatoram tiks nodrošināti instrumenti darbu veikšanai, taču darba veicējiem būtu jābūt gataviem arī neparedzētām situācijām – izmantot āmuru, zāģi, cirvi un lāpstu u.tml, kam jābūt sarūpētiem pašu spēkiem, kā arī - nedrīkst aizmirst ziemas apstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem. Šī darba veicējiem tiks nodrošināta naktsmītne.

 

Palīgs servisa parkā Liepājā

Nepieciešamais cilvēku skaits: 12

Darba laiks posmā no: 31.janvāra līdz 2. februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt servisa parka koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Darba drošības noteikumu ievērošana

Prasības:

 • Labas komunikācijas spējas
 • Angļu un krievu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
 • Spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība
 • Liepājā dzīvojoša pretendenta pieteikums tiks uzskatīts par prioritāru

 

Sacensību sporta automašīnu apkalpošanai tiks izveidots speciāls servisa parks Liepājā. Tā kā šis servisa parks tiek veidots pilsētā, vairākās ielās tiks slēgta satiksme. Šī darba veicējam ir jāspēj izpildīt visi servisa parka koordinatora uzdotie uzdevumi un norādījumi, jāspēj atrisināt dažādi iedzīvotāju un sportistu jautājumi, kā arī jābūt gatavam strādāt vairākas stundas ārpus telpām. Darbs ietver sevī komunikāciju ar rallija apmeklētājiem, sportistiem un apkaimē dzīvojošajiem iedzīvotājiem, tāpēc pieteikumus labprāt gaidīsim no Liepājā dzīvojoša kandidāta, kurš labi pārzina teritoriju. Veicot šo darbu, varēsiet iepazīt dažādu valstu sportistus, gūt priekšstatu par rallija organizēšanu, kā arī uzkrāt pieredzi dažādu situāciju risināšanā. Tā kā darbs plānots ārpus telpām, darba veicējam darba vietā ir jābūt ziemas apstākļiem atbilstošā apģērbā un apavos!

 

Palīgs servisa parkā Ventspilī

Nepieciešamais cilvēku skaits: 12

Darba laiks posmā no: 2.februāra - 3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt servisa parka koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Darba drošības noteikumu ievērošana

Prasības:

 • Labas komunikācijas spējas
 • Angļu un krievu valodu zināšanas sarunvalodas līmenī tiks uzskatītas par priekšrocību
 • Spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība
 • Ventspilī dzīvojoša pretendenta pieteikums tiks uzskatīts par prioritāru

 

Sacensību sporta automašīnu apkalpošanai tiks izveidots speciāls servisa parks Ventspilī. Tā kā šis servisa parks tiek veidots pilsētā, vairākās ielās tiks slēgta satiksme. Šī darba veicējam ir jāspēj izpildīt visi servisa parka koordinatora uzdotie uzdevumi un norādījumi, jāspēj atrisināt dažādi iedzīvotāju un sportistu jautājumi, kā arī jābūt gatavam strādāt vairākas stundas ārpus telpām. Darbs ietver sevī komunikāciju ar rallija apmeklētājiem, sportistiem un apkaimē dzīvojošajiem iedzīvotājiem, tāpēc pieteikumus labprāt gaidīsim no Ventspilī dzīvojošiem kandidātiem, kuri labi pārzina teritoriju. Veicot šo darbu, varēsiet iepazīt dažādu valstu sportistus, gūt priekšstatu par rallija organizēšanu, kā arī uzkrāt pieredzi dažādu situāciju risināšanā. Tā kā darbs plānots ārpus telpām, darba veicējam darba vietā ir jābūt ziemas apstākļiem atbilstošā apģērbā un apavos!

 

Kuldīgas degvielas uzpildes zonas asistents

Nepieciešamais cilvēku skaits: 6

Darbs laiks: 3.februārī, 2013. no plkst. 08:00 līdz 14:00.

Pienākumi:

 • Izpildīt servisa parka koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Darba drošības noteikumu ievērošana

Prasības:

 • Labas komunikācijas spējas
 • Angļu un krievu valodu zināšanas sarunvalodas līmenī tiks uzskatītas par priekšrocību
 • Spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība
 • Kuldīgā dzīvojoša pretendenta pieteikums tiks uzskatīts par prioritāru

 

Sacensību sporta automašīnu apkalpošanai tiks izveidots speciāls servisa parks Kuldīgā. Tā kā šis servisa parks tiek veidots pilsētā, vairākās ielās tiks slēgta satiksme. Šī darba veicējam ir jāspēj izpildīt visi servisa parka koordinatora uzdotie uzdevumi un norādījumi, jāspēj atrisināt dažādi iedzīvotāju un sportistu jautājumi, kā arī jābūt gatavam strādāt vairākas stundas ārpus telpām. Darbs ietver sevī komunikāciju ar rallija apmeklētājiem, sportistiem un apkaimē dzīvojošajiem iedzīvotājiem, tāpēc pieteikumus labprāt gaidīsim no Kuldīgā dzīvojošiem kandidātiem, kuri labi pārzina teritoriju. Veicot šo darbu, varēsiet iepazīt dažādu valstu sportistus, gūt priekšstatu par rallija organizēšanu, kā arī uzkrāt pieredzi dažādu situāciju risināšanā. Tā kā darbs plānots ārpus telpām, darba veicējam darba vietā ir jābūt ziemas apstākļiem atbilstošā apģērbā un apavos!

 

VIP zonas koordinatora asistents

Nepieciešamais cilvēku skaits: 5

Darba laiks posmā no: 1.februāra-3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt visus VIP zonas koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Uzturēt kārtību VIP zonā tās darbības laikā

Prasības:

 • Labas angļu un krievu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
 • Labas komunikācijas spējas
 • Spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība
 • Savas automašīnas pieejamība
 • Saimniecisko un tehnisko lietu pārzināšana

Sacensību atbalstītāju, sponsoru un īpaši svarīgu viesu uzņemšanai katrā no rallija norises dienām tik veidotas speciālas VIP zonas. Šī darba veicējiem ir jāspēj izpildīt VIP zonas koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus, jāizvieto viss nepieciešamais inventārs, jāspēj komunicēt un atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, jāuzkopj un jārūpējas par kārtību un tīrību VIP zonā. Par cik darbs notiek ārpus telpām, darba veicējam savā darba vietā ir jābūt ziemai atbilstošā apģērbā un apavos. Visi VIP zonas asistenti tiks sagrupēti vienā no asistenta automašīnām, ar kuru nokļūs nepieciešamajās vietās. Veicot šo darbu Jūs iepazīsiet dažādus cilvēkus, iegūsiet priekšstatu par VIP viesu uzņemšanu un rallija organizēšanu, kā arī redzēsiet rallija ātrumposmu no īpaši skaista skatupunkta. Šī darba veicējiem tiks nodrošināta naktsmītne, kā arī  segti darba veikšanai nepieciešamie degvielas izdevumi.

 

Skatu punkta koordinatora asistents

Nepieciešamo cilvēku skaits: 20

Darba laiks posmā no 1.februāra-3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt visus skatu punkta koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Uzturēt kārtību skatu punktā ātrumposma norises laikā
 • Kurināt un rūpēties par ugunskuru rallija ātrumposma norises laikā
 • Sagatavot un pasniegt apmeklētājiem siltos dzērienus

Prasības:

 • Angļu un krievu valodu zināšanas tik uzskatītas par priekšrocību
 • Labas komunikācijas spējas
 • Spēja ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiskā noturība
 • Savas automašīnas pieejamība

Sacensību skatītāju viesu uzņemšanai, rallija ātrumposmos tiks veidoti speciāli skatītāju skatu punkti. Šī darba veicējiem ir jāspēj izpildīt skatu punkta koordinatora uzdotos uzdevumus un norādījumus, jāizvieto viss nepieciešamais inventārs un jāiekurina ugunskurs, jāspēj komunicēt un atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, jāuzkopj un jārūpējas par kārtību un tīrību skatu punktā. Par cik darbs notiek ārpus telpām, darba veicējam, savā darba vietā, ir jābūt ziemai atbilstošā apģērbā. Visi skatpunktu asistenti tiks sagrupēti kādā no brīvprātīgo automašīnām, lai nokļūtu nepieciešamajās vietās. Veicot šo darbu Jūs iepazīsiet dažādus cilvēkus, iegūsiet priekštatu par skatpunktu organizēšanu, kā arī redzēsiet rallija ātrumposmu no īpaši skatāma skatu punkta. Šī darba veicējiem tiks nodrošināta organizatora naktsmītne, kā arī segti darba veikšanai nepieciešamie degvielas izdevumi.

 

Ātrumposma kārtības uzraugs

Nepieciešamais cilvēku skaits: 30

Darba laiks posmā no 1.februāra -3.februārim, 2013

Pienākumi:

 • Izpildīt visus drošības komisāra uzdotos uzdevumus un norādījumus
 • Rūpēties par drošību trasē
 • Nepieļaut nekārtības ātrumposmu norises vietās

Prasības:

 • Zināšanas par ralliju - automašīnu trajektorijām, drošības noteikumiem u.c.
 • Iepriekšēja darba pieredze ar cilvēkiem
 • Angļu un krievu valodu zināšanas tik uzskatītas par priekšrocību
 • Labas komunikācijas spējas
 • Spēja ātri reaģēt stresa un ekstremālās situācijās
 • Psiholoģiskā noturība

 

Rallija ātrumposmos vissvarīgākais ir drošība, tāpēc sacensību norisei tiek izstrādāts speciāls drošības plāns. Šī darba veicējiem būs nepieciešams iepazīties ar drošības plānu un izpildīt visus tajā norādītos drošības normatīvus. Iepriekšējā pieredze un rallija apmeklējumu skaits, kā arī rallija specifikas pārzināšana ir šo darba veicēju atlases pamatā. Pildot šos pienākumus, Jūs būsiet tiešā rallija tuvumā! Skatītāju pārvietošanās pa rallija ātrumposmiem un stāvēšana neatļautās vietās nav pieļaujama, tādēļ komunikācijai dažādās valodās un diplomātijai ir ļoti svarīga nozīme. Veicot šī darba izpildi Jūs iepazīsiet dziļāk drošības pasākumu organizēšanu, kā arī gūsiet darba pieredzi starptautiskā rallijā. Šī darba veicējiem tiks nodrošināta organizatora naktsmītne, kā arī nokļūšana līdz darba vietai.