Ātrumposmi
Nr. Nosaukums Garums Datums Starta laiks
SS 4 LDz Cargo 2 18,79 km 02.02.2013 10:20

Karte

Nosaukums: LDz Cargo 2

Datums: 2.februāris

Pirmās mašīnas starts: 10:20

Distance: 18,79km

Labiekārtoti skatu punkti Nr.: 2 / 6

Skatu punkti Nr. : 1 / 3 / 4 / 5

 

Aicinām skatītājus apmeklēt labiekārtotos skatupunktus, kur līdzjutēju ērtībām tiks kurināti ugunskuri, būs pieejami siltie dzērieni un  uzkodas, tiks nodrošinātas labierīcības un tiks atskaņots rallija radio.

E> Evakuācijas ceļš. Uz šiem ceļiem auto novietošana pieļaujama tikai vienā ceļa malā.

Lūdzam saudzīgi izturēties pret citu cilvēku īpašumu, nemēslot ceļmalās, kā arī vienmēr piedomāt par savu un apkārtējo cilvēku drošību.

 

 

 

 

 

Ātrumposms sadarbībā ar LDz Cargo

Uzņēmums „LDz Cargo” ir uzticams partneris Baltijas reģiona dzelzceļa pārvadājumu tirgū. Uzņēmums ir pazīstams ar saviem veiksmīgi īstenotajiem projektiem dažādu kravu veidu, tostarp konteinerkravu, pārvadājumu jomā, piemēram.

 Uzņēmuma „LDz Cargo” galvenās vērtības ir tā klienti un partneri. Uzņēmuma „LDz Cargo” klientu kopējais skaits tuvojas 3000, no kuriem vairāk nekā 1000 klientu ir stratēģiskie klienti. „LDz Cargo” uzskata, ka ikviens klients un partneris ir unikāls un īpašs, tādēļ uzņēmuma darbs ir vērsts uz to, lai rastu ikvienam klientam piemērotāko risinājumu kravu pārvadājumu jomā. Vairāk informācijas: WWW

 

Rallija kartes žurnālā TopGear Latvija

Vēlies paņemt rallija kartes līdzi, tad sagaidi 29. janvāri, kad tās varēsi iegādāties kopā ar žurnāla TopGear jaunāko numuru.

 

Google Earth

Savu rallija apmeklējumu vari plānot arī izmantojot Google Earth.

Programmatūrai nepieciešamo failu lejupielādē šeit: KMZ