Ātrumposmi
Nr. Nosaukums Garums Datums Starta laiks
SS 11 Swecon 1 21,43 km 03.02.2013 09:00

Karte

Nosaukums: Swecon 1

Datums: 3.februāris

Pirmās mašīnas starts: 9:00

Distance: 21,43km

Labiekārtoti skatu punkti Nr.: 5

Skatu punkti Nr.: 1 / 2 / 3 / 4 / 6

 

Aicinām skatītājus apmeklēt labiekārtotos skatupunktus, kur līdzjutēju ērtībām tiks kurināti ugunskuri, būs pieejami siltie dzērieni un  uzkodas, tiks nodrošinātas labierīcības un tiks atskaņots rallija radio.

E> Evakuācijas ceļš. Uz šiem ceļiem auto novietošana pieļaujama tikai vienā ceļa malā.

Lūdzam saudzīgi izturēties pret citu cilvēku īpašumu, nemēslot ceļmalās, kā arī vienmēr piedomāt par savu un apkārtējo cilvēku drošību.

 

 

 

 

 

Ātrumposms sadarbībā ar Swecon

SIA Swecon ir autorizētais VOLVO būvtehnikas (frontālie krāvēji, ekskavatori, damperi) un ceļu būves tehnikas (greideri, veltņi, frēzes, asfalta klājēji ) izplatītājs Latvijā. Mēs piedāvājam jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecību un apkalpošanu visā Latvijas teritorijā. Vairāk informācijas www.swecon.lv.

 

Labiekārtotais skatu punkts Nr. 5

Svētdien, 3. februārī, no plkst. 8:00 līdz plkst. 14:30 Īvandes pagastā (vecā suitu ceļa un ceļa uz Īvandes dzirnavām krustojumā) darbosies Kuldīgas skatu punkts.

Kuldīgas novada dome un Kuldīgas kultūras centrs līdzjutējiem piedāvās sasildīties fanu teltī, iegādāties suvenīrus, fotografēties pie milzu sniegavīra, noskatīties sajūtu filmas par Kuldīgu un izlocīt kājas kopā ar „Nebēdnīgo klaunu orķestri”. Paredzēti arī vēl citi pārsteigumi. Nāciet, brauciet un skatieties!

Piekļūšana Kuldīgas skatu punktam Īvandes pagastā no Kuldīgas caur Upītēm.

 

Rallija kartes žurnālā TopGear Latvija

Vēlies paņemt rallija kartes līdzi, tad sagaidi 29. janvāri, kad tās varēsi iegādāties kopā ar žurnāla Top Gear jaunāko numuru.

 

Google Earth

Savu rallija apmeklējumu vari plānot arī izmantojot Google Earth.

Programmatūrai nepieciešamo failu lejupielādē šeit: KMZ