Satiksmes ierobežojumi

No 1. līdz 3. februārim Kurzemē norisināsies FIA Eiropas Rallija Čempionāta otrais posms „Rally Liepāja-Ventspils”. Sacensību ietvaros 31. janvārī un 1. februārī rallija servisa parks tiks izvietots Liepājas centrā – pie Jelgavas un Autoru ielu krustojuma. Sakarā ar to no 2013. gada 30. janvāra pulksten 20:00 līdz 2. februāra pulksten 15:00 Liepājas pilsētā automobiļu satiksmei tiks pilnībā slēgtas šādas ielas:

• Jelgavas iela posmā no 1905. gada ielas līdz Raiņa ielai;

Lāčplēša iela posmā no 1905. gada ielas līdz Raiņa ielai;

T. Brekša iela posmā no Autoru ielas līdz Raiņa ielai;

Autoru iela visā tās garumā;

Tirgus iela posmā no Jelgavas ielas līdz M. Gūtmaņa ielai;

Viss tirgus laukums;

Papildus tam tuvējās ielās var tikt noteikti auto apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi.

 

Noteiktie satiksmes ierobežojumi neattieksies uz attiecīgajā teritorijā dzīvojošajiem liepājniekiem, ar kuriem rallija organizatori sazināsies individuāli un sacensību dienās iedzīvotājiem nodrošinās brīvu piekļuvi savām mājvietām.

Rallija servisa parkā, starp sacensību ātrumposmiem, tiek veiktas dalībnieku spēkratu tehniskās apkopes, novērsti radušies bojājumi un mainītas riepas. Servisa parks rallija līdzjutējiem ir lieliska vieta, kur tuvumā apskatīt gan sacīkšu automobiļus, gan klātienē vērot komandas darbu un satikt braucējus. Atšķirībā no sacensību ātrumposmiem, servisa parkā ieeja būs bez maksas un to varēs apmeklēt jebkurš Liepājas pilsētas iedzīvotājs un viesis.

Uz liepājnieku jautājumiem par satiksmes ierobežojumiem atbildes var sniegt rallija servisa parku pārvaldnieks Kaspars Ērkulis, mobilais tālrunis 22309446 vai e-pasts kaspars-erkulis@inbox.lv. „Rally Liepāja-Ventspils” organizatori pateicas Liepājas iedzīvotājiem un viesiem par sapratni.