Aktuāli
Žurnāls TopGear Latvija piedāvā Rally Liepāja–Ventspils skatītāju ceļvedi
29.01.2013

29. janvārī, pārdošanā nonāks žurnāla TopGear Latvija februāra numurs, kas saviem lasītājiem piedāvās Rally Liepāja–Ventspils skatītāju ceļvedi.

Žurnāls TopGear Latvija sadarbībā ar rallija organizētājiem saviem regulārajiem lasītājiem un visiem rallija līdzjutējiem ir sagatavojis A5 formāta bukletu, kurā atrodamas visu Rally Liepāja–Ventspils ātrumposmu kartes, skatupunktu apraksti, GPS koordinātas, katra skatupunkta rallija stenogrammas pieraksts un piekļūšanas informācija. Turklāt, domājot par ārvalstu skatītājiem, informācija ir publicēta arī angļu valodā.

TopGear allaž ir klāt nozīmīgos motoru pasaules notikumos vai nereti tādus rada arī paši. Tādēļ mums ir svarīgi pievienoties šāgada lielākajam autosporta pasākumam Latvijā un palīdzēt cilvēkiem to izbaudīt,” saka žurnāla TopGear Latvija galvenais redaktors Ilmārs Līkums.

Žurnāla februāra numura lasītājus gaida arī stāsti par TopGear stāšanos pretim Baja 1000 bezceļu izturības sacīkšu izaicinājumam Meksikā, atklājumiem, Kurzemes ceļos izmēģinot četru paaudžu rallija spēkratu ielas versijas, kā arī 2013. gadā gaidāmo vāģu apskats, intervija ar jauno Latvijas autosporta talantu Konstantīnu Calko, brauciens Etnas vulkānā ar Fiat Panda 4x4, autopasaules jaunumi un neskaitāmas citas interesantas lietas.